Všechny úkoly jsou pojištěny:

Úkoly nejpomocníků jsou pojištěny
  • Do 2 000 000 Kč
  • Proti poškození
  • Proti úrazu
  • Proti ztrátě
Podrobnější informace

Google Play

NejPomocník.cz na Goolge Play

Windows Store

NejPomocník.cz na Windows Store

App Store

NejPomocník.cz na AppStore

Přehled Služeb

Pojištění

Pomůžeme Vám vyřešit jakýkoli drobný úkol či pochůzku ! Jednoduše zadejte poptávku, vyplňte popis a datum pro dokončení a za několik minut obdržíte nabídky od našich Pomocníků

Obr 1

1.

Zadejte si jednoduše poptávku zdarma

Obr 1

2.

Vyberte vhonděho kandidáta pro úkol

Obr 1

3.

Ušetřený čas, věnujte důležitějším úkolům

Vytvořit úkol můžete jednoduše po přihlášení, jakmile si vytvoříte účet zdarma. S Vašimi případnými dotazy nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu: dotazy@nepomocnik.cz nebo na telefonu: +420 735 002 091

Jaké služby nabízíme?

Hodinový manžel Praha

Pokud potřebujete provést více druhů prací, máme zde šikovné a ověřené řemeslníky, kteří zvládnou mnoho řemesel a nemusíte shánět na každou záležitost speciální firmu. Toto se vyplatí především pro drobné opravy v Praze, montáže nábytku apod. Naopak pokud jsou to typy práce, které vyžadují spíše hlubší znalost jednoho řemesla, na to máme vhodné odborníky, kteří se věnují danné činnosti dlouhou dobu, vyznají se v něm a pro takové případy jsou tu naši specialisté.

Doprava / Stěhování

Komunita Nejpomocníků Vám zajistí převoz, dopravu nebo stěhování nejen malých či větších předmětů, ale také dopravu drobné zvěře.

Vrtání děr

Pro nás je vrtání děr hračka. Poradíme si se všemi nástrahami a komplikacemi. Provedeme vrtání děr do stavebních konstrukcí, do kovu, do keramiky, skla i dlažby. Používáme profesionální vybavení pro vrtání děr a práci odvedeme rychle, kvalitně a za výhodnou cenu (dřevo, keramika, ocel, plast). Montáže poliček, garnýží, věšáků apod.

Řezání materiálu

Abyste se nemuseli spoléhat na výsledek Vašeho snažení při řezání materiálů pokud si jím nejste jisti, abyste nemuseli nakupovat drahé vybavení, které využijete jen málo, zavolejte si profesionální pomoc na řezání materiálů (dřevo, keramika, ocel, plast). Vyřezání otvoru pro dřez apod.

Lepení dílů

Proč kupovat novou židli, když můžete tu starou rozviklanou spravit zalepením ? (lepíme dřevo, keramiku, ocel, plast)

Montáže nábytku

Zajistíme Vám odbornou montáž nábytku přesně v tom rozsahu, v jakém budete potřebovat. Naši pracovníci jsou zkušení řemeslníci s mnohaletou praxí. Montáž nábytku zvládnou v daleko rychlejším čase, a to díky svým bohatým zkušenostem a kvalitnímu vybavení. (montáže nábytku, spotřebičů, svítidel, zásuvek, vodovodních baterií, dřezů, různých výrobků atd.)

Instalace spotřebičů

Nejste si jisti jak zapojit právě zakoupený spotřebič nebo jen nemáte čas ? My to zařídíme ! (instalace/zapojení/zprovoznění elektrických spotřebičů jak silnoproud tak slaboproud)

Drobné opravy

S hodinovým manželem ušetříte nejen čas a nervy, ale i peníze. Drobné opravy v rukou šikovného řemeslníka totiž dovedou zachránit mnohé, co byste sami řešili výměnou. Opravíme Vám např.věc, kde nechcete kupovat novou a dáte přednost opravě určitého dílu (postel, skříň, stolek, přilepení kachličky, přišroubování dílu apod).

Oprava nábytku

Oprava nábytku dokáže vyřešit mnohé. Je nutné vyhodit rošt na posteli, když praskla jedna z jeho lamel ? Je nutné vyměnit skříň, když praskl její roh ? Je nutné vyměnit poličku když se uvolňuje jedna z jejích úchytek ? Oprava nábytku Praha je rychlé, spolehlivé a levné řešení namísto opakovaného nakupování, montáže a vyhazování.

Drobné opravy v bytě

Čas od času se něco pokazí v každé domácnosti, hlavně v těch, kde není doma řemeslník. Drobné opravy v bytě a drobné zednické práce zajistíme v naší režii: Se zkušenými řemeslníky, kteří mají svou práci rádi.

Malování pokojů

Malování pokojů Praha je jednoduchá služba, kterou si objednáte a nemusíte malováním strávit cenný volný čas. Provedeme pro Vás jednoduché i složité malířské práce (okna, dveře, samostatné díly, malování pokojů atd.).

Natěračské práce Praha

Znovuobnovíme krásu Vašich oken, dveří, zábradlí či dalších prvků. Znovu budou vypadat jako nové. Natěračské práce Praha Vám ušetří mnoho času a práce. Nezáleží na tom, co potřebujete natřít. Naši natěrači provedou přesně co je třeba.

Lakýrnické práce Praha

Jsou nejlepší odpověď ve chvíli, kdy potřebujete obnovit povrchy oken, dveří, zábradlí a další.

Natírání oken

Natírání oken je jedním ze zásadních faktorů, které ovlivňují jejich životnost. I starší dřevěná okna mohou skvěle vypadat a výborně těsnit. Nemusíte hned přemýšlet o výměně oken a střádat nemalé finanční prostředky pokud nezapomenete na natírání oken.

Instalatérské práce

Vyřeší každý Váš problém s rozvody teplé a studené vody i s napojením spotřebičů k vodovodu. Může jít jen o kapající kohoutek, s jehož dotažením si úplně nevíte rady, o správné připojení pračky nebo myčky nádobí, ale i o poruchu, která hrozí úniky vody a vznikem škod, takže ji je třeba řešit rychle, to jsou instalatérské práce od komunity řemeslníků Nejpomocníků (drobné opravy vody, WC apod.)

Úklidové práce Praha

Jednorázové i dlouhodobé zajištění úklidu bytu, bytových domů, kanceláří a kancelářských komplexů

Zahradnické práce

Sami si určíte, které zahradnické práce chcete nechat na nás. Postaráme se o sekání a údržbu trávníku, posekáme dříví, posbíráme ovoce a shrabeme listí. Zameteme terasy a cestičky, odneseme a zlikvidujeme všechny odpady. Umíme i méně oblíbené zahradnické práce: vyplejeme a zryjeme záhony, zlikvidujeme plevel z chodníků, skalek i z okrasných zídek. Až napadne sníh, postaráme se o jeho odstranění z míst, které potřebujete používat.

Hrabání listí

Nabízíme Vám profesionální servis při péči o Vaši zahradu, včetně hrabání listí. Naše služby ocení všichni, kdo chtějí mít pěknou a upravenou zahradu, aniž by na ní museli trávit neúměrně dlouhý čas

Úklid sněhu

Ano, můžete se obalit kabátem, čepicí, šálou a rukavicemi, vyzbrojit se hrablem, smetákem či frézou a vyrazit na Úklid sněhu. Nebo můžete úklid sněhu nechat na nás a dívat se z tepla domova, jak to pěkně ubývá.

Nákup / Sehnání výrobku, součástky nebo dílu

Nechce se Vám trávit čas hledáním na internetu nebo běháním po obchodech? Naši pomocníci, Vám přinesou cokoliv, odkudkoliv v hodinu, jakou si řeknete

Administrativní služby

Ať už se jedná o zákaznický servis nebo technickou podporu, vše máme pokryto. Zajistíme Vám tým 1-100 pomocníků na jakýkoliv úkol, který potřebujete zařídit, kolem domu a kanceláře.

©Copyright 2015. Všechna práva vyhrazena.

Zpět nahoru