Všechny úkoly jsou pojištěny:

Úkoly nejpomocníků jsou pojištěny
  • Do 2 000 000 Kč
  • Proti poškození
  • Proti úrazu
  • Proti ztrátě
Podrobnější informace

Google Play

NejPomocník.cz na Goolge Play

Windows Store

NejPomocník.cz na Windows Store

App Store

NejPomocník.cz na AppStore

Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Připravili jsme pro vás seznam, často kladených otázek, abychom vám využívání našeho portálu, co nejvíc zjednodušili....

Co je NejPomocník.cz?

NejPomocník.cz je unikátní tržiště, které pomáhá spojovat lidi, kteří něco potřebují něco zařídit či udělat, s přátelskými a důvěryhodnými lidmi z okolí. kteří tyto úkoly pro ně mohou vykonat.

Kdo je Klient?

Klient je ten, kdo potřebuje vykonat nějaký úkol, či pochůzku od prověřeného a spolehlivého NejPomocníka. Ať už se jedná o drobné řemeslné a úklidové práce, administrativní úkony, ale třeba i doručení zásilek. Ať už jde o jakýkoliv, klient by měl nabídnout za úkol férovou finanční odměnu.

Kdo je NejPomocník?

NejPomocník je člověk, který je ochoten plnit úkoly, pro lidi z okolí na našem tržišti. Za férovou cenu Naši Pomocníci, jsou převážně maminky na mateřské dovolené, aktivní důchodci, profesionálové v oboru, ale i studenti jako možnost, jak si přivydělat legálně při studiu.

Kdokoliv může být NejPomocníkem

Jednoduše si vytvořte účet , vyplňte jednoduchý formulář a vyčkejte na schválení, které trvá maximálně 48 hodin. Během této doby, dochází ke krátkému pohovoru s kandidátem a následný proškolení. Pak už stačí jen kliknout na tlačítko procházet úkoly a vybrat si úkol, které Vám vyhovuje. Jakmile objevíte úkol, který Vám vyhovuje, stačí kliknout na tlačítko, Zúčastnit se úkolu a zaslat klientovi nabídku na daný úkol s částkou, která se Vám zdá fér.

Kolik stojí, vytvořit nový úkol?

Absolutně nic, vytvoření úkolu je zcela ZDARMA!

Jak zveřejním úkol ?

Potom co si vytvoříte profil se přihlásíte se, zde. Stačí kliknout na vytvořit nový úkol ve Vašem účtu. Stačí zadat krátký a výstižný nadpis úkolu, přidat co nejvýstižnější popis úkolu, který by měl obsahovat všechny potřebné údaje. Samozřejmě nedoporučujeme zveřejňovat žádné citlivé osobní údaje, jako adresu a mobilní telefon v popisu úkolu. Tyto informace si je případně možné předat s konkrétním Pomocník v následujících krocích.

Kolik to stojí?

Cena úkolu je závislá na povaze úkolu. Průměrná cena úkolu se pohybuje kolem 400 - 600,- Kč.

K celkové ceně je připočten 15%   poplatek, který již obsahuje dýžko jako bonus pro Pomocníka a náš  poplatek. Za jakýkoliv vedlejší výdaj, bude účtován 5% poplatek navíc.

Pokud úkol obnáší, aby Pomocník použil jeho vlastní automobil, je účtována kompenzace 9,- Kč/kilometr za pohonné hmoty. Celková částka za úkol, bude obnášet čas ujeté kilometry na místo a zpět a cenu za úkol. Pro jakékoliv další úkoly, obnášející cestování Pomocníka mezi dvěma lokalitami, musí obsahovat kompenzaci pro NejPomocníka.

Mohu zrušit vytvořený úkol?

Úkol můžete zdarma zrušit, předtím než je přijat NejPomocníkem. Jakmile NejPomocník přijme Váš úkol, stále máte možnost úkol zrušit, ale zrušení je účtováno částkou 50,- Kč. Tato částka může maximálně narůst do výše 3% procent.

Kolik informací mám poskytnout k mému úkolu?

Snažte se popsat zadání úkolu co nejpodrobněji. NejPomocníci Vám pak mohou zaslat soukromou zprávu nebo položit otázku v detailu úkolu, pokud budou potřebovat nějakou upřesňující informaci. Čím lepší informace poskytnete, tím rychleji bude úkol dokončen.

A co mé soukromí?

Bezpečí je u nás, prioritou číslo 1. Všichni naši NejPomocníci podepsali "Smlouvu o mlčenlivosti", která se vztahuje na informace získané během plnění úkolu. Jsme si plně vědomi, že Vaše bezpečí je priorita číslo 1. Doporučujeme nezveřejňovat vaši soukromou adresu v detailu úkolu, ale pouze v poznámce pro přiřazeného Pomocníka.

Mohu úkol naplánovat na pozdější den v týdnu?

Ano. Můžete naplánovat úkol do budoucna. Váš úkol bude přiřazen NejPomocníkovi 2 hodiny před počátkem úkolu, abychom zaručili, že úkol bude proveden včas. O přiřazení Vás budeme informovat na email nebo v SMS. Bohužel nemůžeme zaručit, kdo bude úkol provádět, ale budeme se snažit přiřadit NejPomocníka, který nejlépe odpovídá požadavkům na úkol.

Může být NejPomocník řidič?

Naneštěstí potřebujete profesionální licenci k tomu, abyste mohli vozit lidi legálně kolem města. Tak že pokud máte úkol z této kategorie, bohužel nemůžeme pomoci. 

Je to vše v reálném čase?

Ano, naše služba je vytvořena, aby vám poskytla pracovní sílu na požádání, kdykoliv a kdekoliv. Jakmile vytvoříte úkol, do několika minut jste kontaktováni našimi NejPomocníky. Náš cíl je s Pomocníky dosáhnout maximální reakce na úkol v průběhu 5 minut. V případě doručení, je Pomocník přiřazen okamžitě. Stejně tak v případě našich úklidových služeb.

Jaký druh úkolů pro mě NejPomocníci mohou udělat?

Naši NejPomocníci mohou udělat skoro vše, udělali Váš život jednodušší, což obsahuje nakupování, vyzvednutí a zaslání zásilek, virtuální úkoly, průzkumy a domácí práce, prostě cokoliv s čím potřebujete zrovna pomoci.

Kdo jsou Vaši Nejpomocníci? Odkud pocházejí?

Máme NejPomocníky s různými znalostmi a různými dovednostmi. Mnoho našich NejPomocníků jsou profesionálové na částečný úvazek, maminky, aktivní důchodci a další pracovníci na krátkodobou smlouvu, mnoho z nich má zkušenosti z pečovatelské činnosti z nemocnic apod. Mnoho našich NejPomocníků jsou také vysokoškoláci.

Mohu důvěřovat Vašim NejPomocníkům?

Absolutně. Všichni naši NejPomocníci, byli důkladně prověřeni v několika stupňovém přijímacím pohovoru. Postarali jsme se o to, abychom měli mezi NejPomocníky pouze ty, které bychom sami použili jako naše osobní asistenty.

Kdy během dne mohu použít NejPomocníky? V jaký čas jsou NejPomocníci k dispozici?

NejPomocnici jsou aktuálně dostupní 7 dní v týdnu, každý den od 8:00 do 20:00 večer pro běžné úkoly a úklid. V případě našeho Expresního doručení jsme dostupní od 6:00 do 24:00. NejPomocníci fungují i na státní svátky. Záleží již na dostupnosti NejPomocníka, zda je pro úkol dostupný..

Jak mě mohou NejPomocníci během úkolu kontaktovat, pokud budou potřebovat?

Naši NejPomocníci Vám mohou poslat zprávu, zavolat z jejich mobilní aplikace, bez toho, aby viděli Vaše telefonní číslo. Dokonce budete moci navázat videohovor, pokud budete potřeba upřesnit například detaily při vzdáleném nakupování. Popis Vašeho úkolu, by je měl vést k jeho úspěšnému dokončení.

Pokud budou potřebovat kontaktovat mohou to provést výše zmíněným způsobem nebo přes náš interní systém pro zprávy. Pokud máte nějaké požadavky k tomu, jak máte tým kontaktováni, zanechte prosím tuto informaci v soukromé poznámce, která se objeví Pomocníkovi po přiřazení úkolu.

Jak zaplatím za úkol?

Vaše platební karta bude účtována smluvenou částkou za úkol, která je navýšena o výše zmíněný servisní poplatek/dýžko pro Pomocníka a pro nás. Samozřejmě k platbě za úkol bude zahrnut výdaj NejPomocníka na pohonné hmoty, které spotřeboval do a z místa, vykonání úkolu..

Mohou NejPomocníci stěhovat těžké předměty?

Zatímco naši Nejpomocníci jsou perfektní v stěhování menších předmětů, tak u těžkých předmětů bohužel nemůžeme zaručit, že mezi našimi Nejpomocníky, bude někdo z požadovanými dovednostmi. Nicméně budeme se snažit do našeho týmu někoho sehnat, aby i tyto požadavky dokázali pokrýt. Pokud potřebujete větší auto, přesně to uveďte v zadání úkolu.

Musím dávat dýžko?

Ne, dýžko je obsaženo v ceně za úkol..

Mohou Nejpomocníci dělat virtuální úkoly?

Naprosto, Nejpomocníci jsou dostupní pro průzkumy, zadávání dat, administrativu a další virtuální úkoly. Jen přidejte Váš úkol, jako byste přidali jakýkoliv jiný požadavek..

Jaké lokality mají NejPomocníci pokryté?

NejPomocníci aktuálně v obsluhují Prahu, Brno a přilehlé oblasti obou měst. Berte na vědomí, že pokud NejPomocník bude muset cestovat za dokončením úkolu, musí být obsaženy potřebné výdaje v platbě za úkol.

Mohou NejPomocníci dělat řemeslné práce a věšet obrázky?

Ano, naši NejPomocníci mezi sebou mají zkušené hodinové manžele, kteří se všemi těmito drobnými domácími “neštěstími” dokáží pomoci. Jedná li se však o větší projekt, doporučujeme využít náš partnerský portál www.trhpoptavek.cz, který je zaměřen na větší řemeslné projekty a zakázky s vyššími částkami. Samozřejmě jsme pojištěni vůči případným poškozením Vašeho osobního majetku, ale nečekáme, že by vůbec něco takového mohlo vzniknout.

Kdy budou NejPomocníci i v ostatních městech ČR?

Věříme, že hodně rychle. Jakmile vyzkoušíme naše služby v Praze a Brně, tak provoz bude postupně rozšířen do dalších měst. Registrovat se můžete již nyní. O spuštění ve Vašem městě, budete informovat v newsletteru.

©Copyright 2015. Všechna práva vyhrazena.

Zpět nahoru