Všechny úkoly jsou pojištěny:

Úkoly nejpomocníků jsou pojištěny
  • Do 2 000 000 Kč
  • Proti poškození
  • Proti úrazu
  • Proti ztrátě
Podrobnější informace

Google Play

NejPomocník.cz na Goolge Play

Windows Store

NejPomocník.cz na Windows Store

App Store

NejPomocník.cz na AppStore

Jak to funguje

1

Pic
Vytvoření úkolu je jednoduché

Zadejte vhodný popis pro zadání úkolu - řekněte nám, co potřebujete a kdy aby to bylo nejpozději zařízeno s cenou, kterou jste ochotni zaplatit za dokončení úkolu. Zapamatujte si, platíte až po úspěšném dokončení úkolu.


Jakmile Pomocník zareaguje na Vaši poptávku, sdělte mu další podrobnosti. Pro Vaši osobní bezpečnost si předávejte s Pomocníkem Vaše kontaktní informace - adresu, email, telefon - pouze přes náš systém.

2

Pic
Vyberte z nabídek a zvolte Pomocníka

Pomocníci, kteří budou mít zájem o Váš úkol, zašlou nabídku s cenou za kterou jsou ochotni úkol dokončit. Můžete přijmout tu nejvýhodnější nabídku, která bude férová pro obě strany

Procházejte profily Pomocníků, abyste vybrali toho nejvhodnějšího, dle jeho dovedností a recenzí zanechaných předchozími klienty.

3

Pic
Potvrďte úspěšně dokončený úkol, zaplaťte Pomocníkovi!

Jakmile přiřadíte Pomocníkova k úkolu, dostanete přístup do privátní pošty, kde můžete komunikovat detaily úkolu. Jakmile je úkol úspěšně dokončen, zaplatíte Pomocníkovi přes náš zabezpečený interní platební systém. Poskytněte hodnocení pro Pomocníka. To pomůže dalším klientům při rozhodování.

©Copyright 2015. Všechna práva vyhrazena.

Zpět nahoru