Všechny úkoly jsou pojištěny:

Úkoly nejpomocníků jsou pojištěny
  • Do 2 000 000 Kč
  • Proti poškození
  • Proti úrazu
  • Proti ztrátě
Podrobnější informace

Google Play

NejPomocník.cz na Goolge Play

Windows Store

NejPomocník.cz na Windows Store

App Store

NejPomocník.cz na AppStore
Odemkněte Vaše město

Odemkněte Vaše město

S NejPomocníky, máte tu sílu, odemknout Vaše město. Proč objednávat online, když věc, kterou potřebujete, leží v obchodě za rohem? Jednoduše procházejte přes 10000 položek z více než 2100 obchodů. Najdete přesně to, co hledáte, ať už je to za rohem nebo přes celé město.
Znovu objevte Vaše okolí

Znovu objevte Vaše okolí

Otevřete záložku s obchody a restauracemi v okolí. Nebo zadejte konkrétní místo do vyhledávání a procházejte položky v obchode a zjistěte, jak daleko jste. Záložka se dokonce automaticky aktualizuje na základe Vaší pozice, nabízející Vám stálý přehled o super restauracích a obchodech kolem Vás.
Ahoj jmenuji se

Ahoj, jmenuji se...

Doručení je samozřejmě provedeno skutečným člověkem: Nejpomocníkem. Nečekáte zde na žádné nabídky od NejPomocníků, jako při běžných úkolech. Po vytvoření doručení, je okamžitě přiřazeno vhodnému člověku z požadované lokality, který je Vám několik vteřin po přiřazení objednávky, představen.

Sledování pozice v reálném čase, Precizní ETA - odhad času doručení, aktualizace o doručení, všechno ve Vaší dlani.
Dynamické oceňování

Dynamické oceňování

Poplatek za Vaše doručení je kalkulován algoritmem, který kalkuluje poplatek na základě času, vzdálenosti a místních specifických faktorů. Tento unikátní cenový model, zaručí, že Vám nikdy není účtována nepřiměřená částka za doručení. Doručení začíná na 100,- Kč. Nikdy zde není žádné překvapení v ceně, protože vždy hned na začátku víte, kolik zaplatíte, bez žádných dalších skrytých poplatků.

Potřebujete něco doručit právě nyní?

Jste obchodník z okolí?

Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu a my Vás budeme kontaktovat s naší nabídkou Expresního doručení pro obchodníky. Dopřejte Vašim zákazníkům možnost mít Vaše zboží do pár hodin od objednání a nenechte je čekat!

Dokončené úkoly

Pro zobrazení detailu úkolu se prosím Přihlašte

250,- Kč

Sháním někoho, kdo pro mě nakoupí potraviny dle přiloženého seznamu a doručí na mou adresu. Seznam a bližší informace sdělím konkrétnímu pomocníkovi.

Praha

Doručení

Pro zobrazení detailu úkolu se prosím Přihlašte

1 000,- Kč

Zakoupila jsem v IKEA nábytek, který bych potřebovala doručit domů a složit dohromady. Jedná se o stůl a menší skříňku. Veškeré potřebné nářadí m ...

Praha

Doručení

©Copyright 2015. Všechna práva vyhrazena.

Zpět nahoru